Hakkımızda

Vize takip ofisi 2005 yılında İstanbul Pangaltı semtinde kurulmuş olup, profesyonel olarak vize danışmanlığı üzerine faaliyet göstermektedir.
Türkiye’deki en önemli vize danışmanlık kurumlarından biri olan Vize takip ofisi, yaklaşık 17 yıllık çalışma sürecinde binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Bilindiği üzere vize almak oldukça meşakkatli bir süreçtir.
Başvuru işlemleri sonrasında kesin olarak vize alınabileceğini öngörebilmekte mümkün değildir. Bu alanda profesyonel olarak hizmet veren firmamız sayesinde, tüm bu yorucu işlemleri etkin bir şekilde yerine getirebilirsiniz.
Vize için gerekli olan tüm detayları çözmekle yükümlü olan kuruluşumuz, gerekli dokümantasyonlarının hepsini hazırlamaktadır. Sonraki süreçte ise müşterileri için oluşturulan pasaportları ve vize işlemlerini onların ihtiyaç duydukları adrese teslim edecektir.
Çözüm odaklı çalışma prensibimiz sayesinde müşterilerimiz gereksiz zaman harcamadan, vize konusunda herhangi bir olumsuzluk yaşamadan seyahat için gerekli olan tüm işlemlerini halledebileceklerdir. Günümüzde 30’u aşkın ülkeye vize alınmasına imkan sağlayan firmamızla, 0212 247 20 58 iletişim kanalı üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

whatsapp
X